• Home
  • Praca  / Opiekunka osób starszych

Opiekunka osób starszych

Miejsce
Niemcy
Rodzaj pracy
Umowa o pracę
Stawka
1300 EUR netto/miesiąc

STEMAT Sp. z o.o. Work Agency Sp. K. (nr 17765) działa na rynku Agencji zatrudnienia od 2017 roku i świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy, doradztwa zawodowego lub poradnictwa zawodowego oraz pracy tymczasowej

Obecnie poszukujemy 1 osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej

Miejsce pracy

  • Niemcy

Opis stanowiska

  • opieka nad osobą starszą (codzienne czynności higieniczne, robienie zakupów)
  • osoba starsza jest w pe?ni sprawna, natomiast ma oznaki demencji starczej

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy
  • ciągłość zatrudnienia w Polsce (legalne zatrudnienie przez ostatni miesiąc bądź rejestracja w Urzędzie Pracy)

Co oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie: 1300 EUR netto
  • zapewnione zakwaterowanie w miejscu zamieszkania osoby starszej
Prześlij swoje CV
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."
  • STEMAT Work Agency jest w pełni legalną agencją zatrudnienia o czym świadczą posiadane przez nas ceryfikaty!