• Home
  • Praca tymczasowa

Praca tymczasowa

Dowiedz się więcej o pracy tymczasowej.a

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa daje doskonałe możliwości podreperowania domowego budżetu przy jednoczesnym zachowaniu niezależności. To także dobry i rozsądny sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej lub powrotu na rynek pracy.  Praca tymczasowa daje także możliwość spróbowania swoich sił w różnych zawodach i specjalizacjach. Jest skierowana do osób w każdym wieku. Mogą ją podjąć zarówno studenci, jak i osoby starsze. W naszej agencji zatrudnienia znajdziesz wiele ofert tego typu. Jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, zgłoś się do nas, a my pomożemy szybko znaleźć Ci tymczasowe zatrudnienie.

Praca Tymczasowa – usługi dodatkowe

Ponadto oferujemy usługę Try & Hire, która jest doskonałym rozwiązaniem dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić sprawdzonych, zweryfikowanych pracowników. Osoby, które się do nas zgłaszają, przechodzą selekcję wstępną, podczas której sprawdzamy ich wiedzę, doświadczenie oraz predyspozycje do pełnienia konkretnej funkcji pracowniczej. Rozwiązanie to obniża koszty zatrudnienia, zmniejsza ryzyko nietrafionego wyboru oraz dynamizuje proces adaptacji w nowym miejscu pracy. Po selekcji wewnętrznej agencja poleca danych pracowników do przedsiębiorstw klienta. Formalnie ta osoba jest zatrudniona przez agencję, jednakże po okresie próbnym pracodawca zyskuje prawo do przejęcia pracownika i zatrudnienia o na stałe. Do tego czasu Agencja Zatrudnienia KS Service bierze pełną odpowiedzialność za dokonywanie wypłat wynagrodzeń, odprowadzanie podatków i pozostałe kwestie administracyjne.

Dlaczego warto skorzystać z pracy tymczasowej?

Praca, pieniądze i nauka. Studiujesz, chcesz dorobić i zyskać doświadczenie? Praca w charakterze pracownika tymczasowego pozwoli Ci pogodzić naukę z zarabianiem pieniędzy i uzyskaniem pierwszych doświadczeń na rynku pracy. To doskonały sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej bez konieczności rezygnowania z nauki.

Start po studiach. Skończyłeś studia i zastanawiasz się co dalej? Takie pytanie pod koniec edukacji zadaje sobie większość absolwentów. Aby pracować w wymarzonej firmie i zarabiać godziwe pieniądze, niezbędne jest doświadczenie. Praca Tymczasowa to idealne rozwiązanie dla osób, którzy dopiero zaczynają przygodę z rynkiem pracy. Dzięki temu mogą zdobyć doświadczenie i w krótkim czasie spróbować różnych zajęć. Wtedy też dużo łatwiej jest zdecydować o dalszym przebiegu kariery.

Powrót na rynek pracy. Praca Tymczasowa jest odpowiednim wyborem dla osób, które miały dłuższą przerwę w karierze. Taka forma zatrudnienia będzie na przykład idealna dla kobiet, które urodziły dziecko i po dłuższej przerwie chcą wrócić na rynek pracy. Mogą to zrobić jednocześnie godząc obowiązki macierzyńskie z zarabianiem pieniędzy. Mamy wiele ofert, które pomogą Ci z powodzeniem powrócić na rynek pracy. Zaufaj nam.

Seniorze, Ty też możesz. Praca Tymczasowa jest ciekawym rozwiązaniem dla osób w grupie wiekowej 50+. Seniorzy jako pracownicy tymczasowi mogą znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin, która pozwoli im dorobić do emerytury oraz pozostać aktywnym.

Skontaktuj się z nami

Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania.

[recaptcha]

  • STEMAT Work Agency jest w pełni legalną agencją zatrudnienia o czym świadczą posiadane przez nas ceryfikaty!